Pátá dohoda

Vážení a milí příznivci Montessori vzdělávání a také příznivci všech aktivit Rodinného a vzdělávacího centra Holoubek,
ráda bych vám oznámila, že 26.3.2020 od 19.00 hodin se koná benefiční představení Pátá dohoda ve Východočeském divadle Pardubice. Organizuji a pořádám toto představení za Montessori a RVC Holoubek, jelikož oba subjekty jsou mojí srdeční záležitostí. Část výtěžku z tohoto představení bude věnována právě pro rozvoj Rodinného a vzdělávacího centra Holoubek v Holicích, které je jedním ze středisek Oblastní Charity Pardubice a část Spolku Montessori Pardubice pro rozvoj samostatné Montessori ZŠ v Pardubicích, zejména jejího druhého stupně.
Od 19.2. do 29.2. máte možnost si přednostně rezervovat vstupenky na tomto e-mailu. Od 1.3. si již bude moci vstupenky rezervovat kdokoli z veřejnosti, tzn. lidé, kteří nejsou klienty, návštěvníky RVC Holoubek a kteří nemají své děti v Montessori třídách centra Elipsa, MŠ Klubíčko a ZŠ Polabiny I. Vzhledem k vysokému zájmu o vstupenky na toto představení je nutné omezit počet vstupenek na rodinu, a to max. na 4 vstupenky. Objednávejte tedy na e-mailu monika.pavlisova@seznam.czod 19.2.2020. Na e-maily dřívějšího data nebude brán zřetel. Velmi děkuji za pochopení.
Vstupenky jsou cenově v těchto kategoriích:
1.kategorie     580,- Kč2.kategorie     560,- Kč3.kategorie     520,- Kč4.kategorie     490,- Kč
Není možné vám rezervovat konkrétní místa v divadle, prosím jen o rezervaci příslušného počtu vstupenek v příslušné cenové kategorii. Vstupenky budou přidělovány postupně podle času příchozích rezervací v e-mailu.
Vstupenky budou k vyzvednutí pouze a jen 16.3., 17.3. a 18.3.:

  • v Elipse – Montessori centrum Pardubice (u Simony Livorové)
  • v Montessori třídách MŠ Klubíčko (u Radky Stieberové)
  • v Montessori třídách ZŠ Polabiny I (u Marcely Žákové) 
  • v RVC Holoubek (u Jany Majcové)

Vstupenky je potřeba zaplatit v hotovosti při jejich převzetí na výše uvedených místech u výše uvedených osob.
Pokud nebudou v těchto termínech vstupenky vyzvednuty, budou od 19.3. nabídnuty dalším zájemcům na seznamu čekatelů z řad veřejnosti.
Rezervujte si tedy vstupenky na e-mailu monika.pavlisova@seznam.cz od 19.2.2020, do e-mailu prosím uveďte, na jakém výdejním místě (viz. výše) si vstupenky budete vyzvedávat.
Děkuji a budu se těšit na společný kulturní zážitek s vámi.Monika Pavlisová.