Seznamovací výlet 24.-26.9.2018

Milí rodiče,

v pondělí 24. 9. 2018 vyjíždíme s dětmi na Seznamovací výlet.

Sraz u školy bude v 7:45, odjezd v 8:10. Budeme vybírat pouze podepsané potvrzení o bezinfekčnosti a kartičku pojišťovny. Seznamovací výlet bude v Táborové základně Domino, Hluboká u Skutče – Březiny GPS: 49°50’15,68″N 16°4’48,8″E.

Konec Seznamovacího výletu je ve středu 26.9. 2018. Kolem 15:00 bychom měli přijet s dětmi ke škole, kde je nutné si děti vyzvednout.

http://www.vychodni-cechy.info/hluboka/3_25098_taborova-zakladna-domino/

Cena: 700Kč, prosíme o zaslání na účet školy – č. účtu: 9700427524/0600 s variabilním symbolem, který si pro své dítě najdete tabulce na webových stránkách – do 15.9.2018.

Co děti potřebují s sebouVŠE PODEPSANÉ!!!

  • teplý spacák, pyžamo, popř. deku či karimatku pod sebe na postel
  • holínky, dvoje boty na chození i delších tras
  • 3x spodní prádlo, 4x ponožky, 2x tepláky či kalhoty na ven, 2x triko s dlouhým, 2x mikina či svetr, teplejší bunda, šusťáková bunda, slabá čepice a možná i rukavice – dle počasí – vše prosím přizpůsobte aktuální předpovědi počasí, ale spíše teplejší
  • do batůžku, pláštěnka, láhev s pitím na celodenní výlet, 1x igelitový pytlík, papírové kapesníčky, šátek, náplast, 4 zavírací špendlíky
  • baterku, penál, sešit na poznámky, nůžky, lepidlo, kdo má buzolu,
  • hygienické potřeby, ručník, toaletní papír – doma, velmi prosíme, prohlédněte dětem hlavu, zda nemají vši a pokud ano, je nutné odvšivit před odjezdem!
  • kartička pojišťovny, potvrzená bezinfekčnost – vybíráme u autobusu
  • deskové hry dle vlastního uvážení

mobilní telefony, tablety a jiná zařízení tohoto typu s sebeou NEBEREME!

Těšíme se na děti. Tým Montessori

 

Seznamovací výlet 24.9.- 26.9.2018

Vážení a milí rodiče,

do 15.9.2018 prosíme o zaplacení 700Kč na Seznamovací výlet v Dominu. Částku je nutno zaplatit na účet školy: č. účtu: 9700427524/0600 s variabilním symbolem, který si pro své dítě najdete v níže uvedené tabulce.

Jméno variabilní symbol    
2.C v roce 2018_2019      
Bláhová Alžběta 2261    
Borovcová Sofie 2262    
Čapek Marek 2263    
Dolníčková Anna 2264    
Hájek Vojtěch 2265    
Koubková Valentina 2266    
Koupil Jakub 2267    
Krobová Alice 2268    
Novotný David 2269    
Papp Vincent 22610    
Svatoň David 22611    
Šimek Jan 22612    
Šlégrová Jolana 22613    
Klos Vojtěch 22614    
Voženílková Veronika 22615    
Zdráhal František 22616    
Zemanová Laura 22617    
       
Jméno variabilní symbol    
3.C v roce 2018_2019      
Braunová Barbora 2251    
Dolníčková Julie 2252    
Kaja Vojtěch 2253    
Knajfl Nina 2254    
Nečilová Anna 2255    
Otruba Daniel 2256    
Pácalová Adéla 2257    
Petelíková Marie 2258    
Pilařová Aneta 2259    
Sejkora David 22510    
Sirák Vojtěch 22511    
Smítka Šimon 22512    
Stejskalová Adriana 22513    
Ulmanová Viktorie 22514    
Válková Arnika 22515    
       
Jméno variabilní symbol    
4.C v roce 2018_2019      
Blažek Michal 2211    
Hájková Lucie 2212    
Hanušová Rozálie 2213    
Ježek Kryštof 2214    
Jurák Jakub Tomáš 2215    
Knajfl Hugo 2216    
Kotlářová Amálie 2217    
Kuška Adam 2218    
Mareda Jasmína 2219    
Netolický Lukáš 22110    
Pacáková Kateřina 22111    
Pajtina Tomáš 22112    
Pajtinová Lucie 22113    
Procházková Markéta 22114    
Salavcová Eliška 22115    
Stodola Břetislav 22116    
Šlégrová Simona 22117    
Voženílek Vojtěch 22118    
Zemanová Eliška 22119    
Žáková Anna 22120    
Komárková Emma 22121    
       
5.C v roce 2018_2019      
Borovec Tobiáš 2221    
       
Grombíř Konstantin 2222    
Horáčková Sofie 2224    
Kájová Kateřina 2225    
Korecký Tomáš 2226    
Krobová Natálie 2227    
Pavlisová Anežka 2229    
Petelíková Adéla 22210    
Procházka Štěpán 22211    
Šolta Vítek 22213    
Štefan Šimon 22214    
Trlidová Adriana  22215    
Trlidová Anika 22216    
Vacek Nick 22217    
Vránová Anastázie 22218    
Zelenková Lucie 22219    
Zeman Lukáš 22220    
       
1.C v roce 2018_2019      
Tintěrová Marie 2231    
Červenková Ema 2232    
Jarošová Tereza 2233    
Štěpánka Šťovíčková 2234    
Kotlář Albert 2235    
Sax Štěpán 2236    
Bareš Dalibor 2237    
Vorlíček Václav 2238    
Koupil Štěpán 2239    
Nečilová Veronika 22310    
Zvěřinová Nina 22311    
Křížová Johana 22312    
Možíšová Valentýna 22313    
Kroužil Michal 22314    
Netolický Aleš 22315