Druhá expedice

Děti vypracovaly co a jak na expedici. Bohužel předpověď počasí není opět moc příjemná, tak definitivní rozhodnutí o konkrétním programu bude na webu v sobotu.

EXPEDICE

Sraz: 7:45 na hlavním nádraží

Odjezd: 8:05 vlakem RX 885 Galán (budeme přesedat)

S sebou na zlevnění jízdného: průkazku se jménem, datem narození a fotkou (pas, občanský průkaz atd.)

Jedeme do: Obce Dolní Libchavy

Očekávaný příjezd: 15:53 Pardubice hl.n.

V pondělí přijedeme do Libchav, dáme si batohy do tělocvičny, kde budeme spát a vyrazíme s malými batůžky do lesa na „práci“. Po práci večer se najíme a děti budou pracovat na svých projektech. Druhý den půjdeme do lesa a po lese hned vyrazíme na vlak a domů.

CO S SEBOU:

Balíme do dvou batohů. Jeden na záda se spacákem a karimatkou a jeden menší s pláštěnkou, pitím, dvěma svačinami, obědem, náhradními ponožkami a pracovními rukavicemi dopředu.

OBLEČENÍ

Zde jsou i věci, v kterých pojedeme: 2x spodní prádlo, 3x ponožky (teplé), 2x triko s dlouhým rukávem, 1x triko s krátkým rukávem, 2x tepláky, 1x boty na zašpinění, noviny na případné vysušení bot, 1x šátek na krk, 1x pláštěnka, 1x gumové nebo látkové rukavice a popř. jedny teplé jako spodní vrstva, 1x lehká čepice, 1x bunda, všechny by měly být pracovní a zabalené v igelitu

OSTATNÍ:

pasta a kartáček na zuby, hřeben, mýdlo na ruce, ručník (malý), penál, blok, věci na projekt, jídlo na dva dny (4x svačina, 2x oběd, večeře, snídaně (jen holky – kluci dostanou od holek :-)) láhev na pití s pitím, 2x igelitový pytlík, 2x čajový sáček, hrníček

NA SPANÍ: karimatka, spacák, popř. polštář, baterka, pyžamo

BALÍME ÚSPORNĚ A DO IGELITU!!!