Seznamovací výlet pro první trojročí

Milí rodiče,

V úterý 26. 9. 2017 vyjíždíme s dětmi na Seznamovací výlet.

Sraz u školy bude v 7:45, odjezd v 8:15. Budeme vybírat pouze podepsané potvrzení o bezinfekčnosti a kartičku pojišťovny. Seznamovací výlet bude v Táborové základně Domino, Hluboká u Skutče – Březiny GPS: 49°50’15,68″N 16°4’48,8″E.

Konec Seznamovacího výletu je ve středu 27.9. 2017 v 15:00 v Táborové základně Domino, odkud si svoje děti již individuálně odvezete nebo máte možnost zde zůstat v chatkách s dětmi po zbytek týdne a užít si společně krásnou přírodu – tato možnost je organizována Spolkem Montessori Pardubice.

http://www.vychodni-cechy.info/hluboka/3_25098_taborova-zakladna-domino/

 

Seznamovací výlet bude hrazen z třídního fondu. Prosíme o doplnění na minimální částku 500Kč.

 

Co děti potřebují s sebouVŠE PODEPSANÉ!!!

  • teplý spacák, pyžamo, popř. deku pod sebe, čepici
  • holínky, dvoje boty na turistiku
  • 2x spodní prádlo, 3x ponožky, 2x tepláky či kalhoty na ven, 2x triko s dlouhým, 2x mikina či svetr, teplejší bunda, šusťáková bunda, slabá čepice a možná i rukavice – dle počasí
  • do batůžku: pláštěnka, láhev s pitím na celodenní výlet, 1x igelitový pytlík, papírové kapesníčky, šátek, náplast, svačinu na první dopoledne – na Dominu začínáme obědem (obědy ve škole budou hromadně odhlášeny)
  • baterku, penál, sešit na poznámky, nůžky, lepidlo, kdo má buzolu,
  • hygienické potřeby, ručník, toaletní papír
  • kartička pojišťovny, potvrzená bezinfekčnost – vybíráme u autobusu
  • deskové hry dle vlastního uvážení

 

Popis cesty: Pojedete směrem na Chrudim, přes Chrast a Luži. V Bílém Koni odbočíte na Doly, Brdo, Hluboká. Ve vesničce Hluboká se odbočuje na Táborovou základnu DOMINO, která leží v osadě Březiny. Silnička je to poměrně malinká, vede přes pole pak okolo chaloupek a stále dále až to jinam nepovede. (Jde také projet Zemědělským družstvem v Hluboké.)

 

Vzhledem k nejisté předpovědi počasí, sledujte, prosím, webové stránky, definitivní rozhodnutí, zda pojedeme či nepojedeme bude na stránkách během víkendu.