ZMĚNA (a možná ne poslední :-)) První expedice druhého trojročí

V pondělí 25.9.2017 vyrážíme na první expedici.

Pod nátlakem dětí a v případě příznivé předpovědi počasí :-), bychom přeci jen jeli nejprve vlakem a poté na kolech do Vranic. Pokud děti nevlastní kolo v dobrém technickém stavu, prosím zatelefonujte mi na tel 728 042 402. Podrobný seznam věcí si děti vytvoří během týdne. Co určitě bude nutné s sebou: pohodlný batoh, karimatka, teplý spacák a pokud máte ešus. Do batohů do auta si děti přibalí také oběd na pondělí a druhou svačinku. Večeři si již uvaříme na ohni. Ostatní věci musíme velmi „zúspornit“ (bude stačit náhradní oblečení, teplé ponožky a pyžamo, čepice :-). Vše je však nutné, včetně spacáku a karimatky, dát do igelitových pytlíků. Pokud máte doma kotlík či trojnožku, vezměte ji, prosím, také s sebou. Pokud budou mít děti s sebou nožíky, je nutné tuto skutečnost nahlásit při předání dětí spolu s bezinfekčností.

Na kolech pojedou děti bez zavazadel, jen s lahví na pití, popř. mini svačinou. Batohy vezme doprovodné vozidlo.

V pondělí ráno budeme vyrážet od nádraží. Sraz 7:40. Další informace budou během týdne na webu. Tento výlet budeme ještě hradit z třídního fondu, ale následné expedice již půjdou s 1000 Kč tak, jak jsme se domlouvali na červencové schůzce. Těchto 1000Kč budeme vybírat během schůzky 2.10.2017.

Návrat bude ve středu 27.9.2017 na nádraží v 16:42. Pokud si budete chtít děti vyzvednout již v Rosicích, budeme tam 16:21, je nutné nám to nahlásit. Pokud budete chtít s dětmi zůstat v táborové základně DOMINO, také nám tuto skutečnost nahlaste do středy 20.9.2017, děti tam i s kolem na Vás počkají. Pokud budou děti moci jet samostatně na kole a s batohem z nádraží ve středu domů, je nutné toto napsat na lísteček s vaším podpisem a předat nám ho v pondělí na nádraží.

Tým Montessori