Archiv pro rubriku: Družinka Karolínky

Výlet s družinkou

Milí rodičové,

v pátek 11. 3. půjdeme s dětmi po obědě na prohlídku historické části našeho města s průvodcem.

Dle informace od průvodců bude prohlídka končit mezi 13:30h – 14:00h.

Cena prohlídky je 40,- Kč za dítě a bude zaplacena z TF.

Prosíme, aby si děti na odpolední výlet vzaly s sebou do školy sportovní batoh s pitím a svačinou, diář, penál, nabitou pardubickou kartu a roušku do MHD.

Návrat do školy bude mezi 14:15 – 14:45h.

Prosíme, aby děti, které mají samostatné odchody, měly v diáři zapsáno, zda odchází od Zelené Brány samostatně nebo se budou vracet do ZŠ.

Vyzvednutí dětí u Zelené Brány bude možné. Prosíme zapište dětem do diáře, pokud je budete vyzvedávat u Zelené Brány.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů pište SMS nebo volejte na telefonní číslo do družiny: 732 717 410 (lze i whatsapp).

Přejeme všem krásné dny.

za tým 1. trojročí Lucky Blanka Barešová

INFORMACE K ČIPŮM ŠD

OD 8.2. 2021 BUDE V PROVOZU ČIPOVÝ SYSTÉM.

  1. Na ranní družinu budou děti chodit přes pardubickou kartu (šatny z venkovní strany budou zavřené).
  2. V době, kdy družina bude v areálu školy, je třeba si načíst čip na čtečce, a pak si dítě vyzvednout.
  3. Pokud budete vědět, že syna/dceru vyzvednete do 13:30, je potřeba napsat zprávu do diáře, aby si dítě vzalo aktovku. Šatny budou zamčeny a nebude možné se dovnitř dostat.
  4. Dítě je možné vyzvednout do 13:30 a pak od 15:00 hodin. V době činností ŠD je systém zablokován a dveře zamčené. Není možné děti pouštět, ani na samostatné odchody, pouze ve výjimečných případech (např. lékař).

Odpolední zájmová činnost dne 26.6.2020

Prosíme o vyplnění, zda máte zájem o odpolední zájmovou činnost (a do kolika hodin) v den vysvědčení 26.6.2020. Informaci nám zašlete ideálně do konce týdne. Týká se všech žáků přihlášených od 25.5. do odpolední zájmové činnosti. Zvažte, zda budete mít zájem o oběd (bagetu), který se bude rozdávat po vysvědčení ve třídách. Odhlášení by mělo být možné.

Zpráva ze družinky

Vážení rodiče,
možnost přihlášení dětí na příměstský tábor v termínu 17.8. – 21. 8. 2020 je prodloužena do 15.6. 2020.Přihlášky na původní termín v červenci nejsou platné, pokud máte zájem o nový termín, přihlaste své děti znovu.Jana Knolová – vedoucí ŠD

Příměstský tábor ŠD

Vážení rodiče,

příměstský tábor, který se měl konat v termínu od 29.6. – 3.7. 2020 se přesouvá.
Nový termín je stanoven na srpen od 17.8. – 21.8. 2020. 
Tábor bude probíhat v čase od 7.00 – 16.00 hodin, cena je 3 000,- Kč.
Hlavním tématem bude “ Detektivní kancelář Joža Koumese“. 
V ceně je zahrnut oběd v naší školní jídelně, celodenní výlet a materiál na pomůcky.
Pokud máte zájem přihlaste své děti na e-mail: jana.knollova@zspolabiny1.cz, nejpozději do 8. června 2020. Přednost mají děti, které byly přihlášeny na červencový termín. Tábor je určen pro děti 1. stupně, kapacita je omezena. Pořadí určíme podle data zaslání e-mailu. 
Přihlášku a pokyny k platbě obdržíte od 9.6.2020.

                                                                       Jana Knollová, vedoucí ŠD

22.4. Den Země

Ahoj kamarádi! Jak se máte? Děti, už jste se někdy zamýšlely nad tím, jak se má naše planeta? A taky co můžeme udělat, aby se naše planeta měla lépe? Já rozhodně ano! A tak jsme si doma sepsali takové domácí desatero ekologie. A taky jsem pro Vás napsala knížku o jedné rodině, která se nad ekologií, také trochu zamýšlí. Myslela jsem si, že Vám ji sem dám, stejně jako všechny dopisy, ale pak mě napadlo, že toho máte ze školy docela dost a že taky chcete běhat venku. A tak ji pošlu jen tomu, kdo mi napíše, že by ji chtěl číst. Mějte se hezky a myslete na zdraví CELÉ ZEMĚ.

Nástup do školy :-)

Milí rodičové,

podle včerejších informací by se žáci I. stupně mohli opět setkat ve školním prostředí 25. května. Tuto možnost by měli pouze žáci 1.-5. ročníků. U žáků 6. ročníku by výuka probíhala doma, tak jako doposud. Žáci by se mohli scházet pouze ve skupinkách po 15. / Roušky by děti při vyučování neměly, jen o přestávkách./ Naší povinností je nyní zjistit Váš případný zájem. Neboť jsou naše třídy více jak patnácti početné bude se muset učinit nějaké dělení do skupin. Prosíme tímto Vás rodiče, aby jste zvážili tuto možnost a pokud byste měli zájem o docházku Vašeho syna, dcery do školy, je nutné nám, třídním učitelům, tento záměr nahlásit a to do 25. dubna.Pro upřesnění, je tedy možnost, nechat si děti i po 25.5. doma na samostudiu.K těmto informacím je nutno dodat, že školní družiny nebudou v provozu !     Více zatím není známo a i tato informace se díky rozhodnutí vlády ČR může ještě změnit!!Děkujeme za pochopení a včasnou reakci. Všem děkujeme za aktivní domácí činnost s dětmi. Kolektiv Montessori