Archiv pro rubriku: Třída Marcely

Kódy k on-line výuce pro druhé trojročí na Aj a OV

Pro vstup do Google Classroom si zadejte do prohlížeče: Google Classroom, musíte být ale přihlášeni pod účtem školy, tedy jmeno.prijmeni@zsmontepce.cz (pokud nejste, vpravo nahoře je barevný kruh s písmenkem, na ten klikněte a změňte si účet na školní) a spusťte si Classroom. Pak si jen vyberete učebnu, do které zrovna „zajdete“. Pokud byste ještě potřebovali kódy, pak:

do učebny AJ pro šesťáky (od Marcely i Kačky): 5kt76zi
do učebny Aj pro 4. a 5. třídu (od Marcely i Kačky): vttcyxl
do učebny na OV pro šesťáky (od Marcely i Kačky): ve3ttuo
do učebny pro třídu Marcely: 46mkn57

Po rozkliknutí jednotlivých učeben je vlevo ikonka Meet a Připojit se, pak tedy stačí se jen připojit. Držíme palce 🙂

Rozvrh pro třídu Marcely

Vážení rodiče, milé děti, pokud děti zapomněly hesla, zašlu je do zítřejšího poledne na dětské osobní maily, které dostaly ve škole. Hesla si děti psaly do diářů. Prosím pročtěte si podrobně rozvrh. Vše proberu s dětmi v pondělí ve 12:00. Až budete mít výsledek testů, prosím napište mi 728 042 402 nebo na mail: zakova.marcela@gmail.com.

Třída Marcely COVID

Vážení rodiče, objevil se Covid i u nás ve třídě. Všechny neočkované děti nebo děti, které neprodělali Covid v posledních 180 dnech, musí jít do karantény. Doporučuji však, dle níže uvedeného dokumentu, jít s dětmi nejpozději v pondělí 1.11. na testy, a pokud budou děti zdravé, výuka ve škole bude probíhat od středy 3.11. 2021 normálně dle rozvrhu. Se všemi dětmi se sejdeme přesně ve 12:00 v pondělí 1.11.2021 na Meetu, dětem pošlu do mailu odkaz, doladíme účty do Google Classroom, abychom v případě delší karantény, mohli od úterý učit online. Pokud někdo bude mít problém s připojením, ať mi zavolá na 728 042 402. Velmi prosím o důkladné pročtení přiloženého dokumentu. A prosím odhlaste dětem obědy. Až budete vědět výsledky testů, prosím napište mi. Pokud bude více jak polovina děti v pořádku, sejdeme se ve středu s dětmi ve škole. Děkuji Marcela