Archiv pro rubriku: Třída Kačky 2019/2020

Kódy k on-line výuce pro druhé trojročí na Aj a OV

Pro vstup do Google Classroom si zadejte do prohlížeče: Google Classroom, musíte být ale přihlášeni pod účtem školy, tedy jmeno.prijmeni@zsmontepce.cz (pokud nejste, vpravo nahoře je barevný kruh s písmenkem, na ten klikněte a změňte si účet na školní) a spusťte si Classroom. Pak si jen vyberete učebnu, do které zrovna „zajdete“. Pokud byste ještě potřebovali kódy, pak:

do učebny AJ pro šesťáky (od Marcely i Kačky): 5kt76zi
do učebny Aj pro 4. a 5. třídu (od Marcely i Kačky): vttcyxl
do učebny na OV pro šesťáky (od Marcely i Kačky): ve3ttuo
do učebny pro třídu Marcely: 46mkn57

Po rozkliknutí jednotlivých učeben je vlevo ikonka Meet a Připojit se, pak tedy stačí se jen připojit. Držíme palce 🙂

Zpráva od vedení školy

Vážení rodiče,

po tomto týdnu jsme nuceni z provozních důvodů provést změny ve stravování.

Od 1.6.2020 nebude fungovat přihlašování a odhlašování ze stránek www. strava.cz. Jídelní lístek naleznete na stránkách školy.

Kdo se na začátku přihlásil, může odhlásit pouze z důvodu nemoci.

Kdo se nepřihlásil, nebude již moci na obědy chodit. Proto do pátku 29.5.2020 nahlaste případné dohlášení strávníků na tel.: 466401883 nebo e-mailem: jidelna@zspolabiny1.cz.

Odhlášení z důvodu nemoci provádějte na nový týden do pátku stávajícího týdne do 10.00 na tel.: 466401883 nebo e-mailem: jidelna@zspolabiny1.cz.

(v pátek 29.5. 2020 odhlašuji svého syna dceru ……. z důvodu nemoci týden 1. – 5. 6. 2020)

Po konzultaci s KHS budou nedojedená jídla ve škole zlikvidována.

Děkujeme za pochopení vedoucí ŠJ

Pro celou 5.C :-)

Vážení a milí rodiče i děti současné 5.C. Pro ty, kteří budou příštím rokem chodit dále k nám, a to na Dubinu, jsme uspořádali malé setkání a seznámení, možná i zasportování s vaším novým třídním učitelem Víťou Mackem. Setkání se uskuteční 11.6.2020 v 16:00 pravděpodobně Na Špici. Pokud by hrozilo špatné počasí, bude termín přesunut. Srdečně zveme jak Vás, děti, tak vaše rodiče. 🙂 Těšíme se na setkání Tým Montessori

IVT pro celou 5.C

Pracovní sešit str. 23/cvičení 11 (vtip) a str. 24/cvičení 13 (robot a nová látka = vkládání tvarů) – v příloze. Dle zadání napište, upravte a oba úkoly najednou zašlete na školní email p. učitelky IVT. Stránky jsou jen orientační, mohou se lišit (máme jiné vydání PS).

Paní učitelky evidují velmi mnoho nesplněných prací z IVT. Je nutné všechny práce z IVT udělat a učitelkám odeslat.