Archiv autora: Markéta Juráková

Lezení

Na vědomost se dává tato zpráva. Tento pátek 17.6. 2016 je poslední možnost jít na lezeckou stěnu. Peníze vybíráme do čtvrtka sraz pro všechny v 7.45 na místě.

Lezení

V pátek jdeme s dětmi opět na lezeckou stěnu. Peníze vybíráme do čtvrtka, sraz je jako tradičně v 7.45 pro 1.-3. třídu. Informace pro starší děti budou upřesněny ve čtvrtek odpoledne na webu podle počtu nahlášených dětí.

LEZENÍ

Tento pátek 20.5.2016 jdeme s dětmi lézt. Zúčastnit se mohou děti ze všech tříd. Peníze vybíráme do čtvrtka. První, druhá a třetí třída sraz 7.45 u bočního vchodu Sokolovny. Informace pro čtvrtou a pátou třídu budou ještě upřesněny podle počtu přihlášených dětí. 

LEZENÍ

V pátek 6.5. 2016 jdeme opět na lezeckou stěnu. Kdy, kde, jak, proč, to už víte, hlavně ať nám nezaspíte.Těší se na Vás Honza s Míšou.

 

LEZENÍ

Hola, hola, hola, lezení nás v pátek 22. dubna volá. Co máte mít, to už víte, hlavně ať nám nezaspíte. Sraz je stejný jako vždycky, nalaďte se optimisticky. Nezapomeňte si svoji práci, školní dny se zvolna ztrácí (týká se pouze 4. a 5.C).