Archiv autora: Irena Lněničková

Čtvrteční jarmark

Dovolujeme si Vás pozvat tento čtvrtek 21.12. od 15.30 na vánoční jarmark konaný ve školní jídelně. Přijďte se podívat na náš vánoční stánek s výrobky dětí. Výtěžek z prodeje půjde na volnočasové aktivity dětí. Těšíme se na Vás.

Expedice Změna!!!

Velice se omlouváme, expedice na zítra, pondělí 30.10., zrušena z důvodů nepříznivého počasí a bezpečnosti.  Počasí se nám větrem pěkně změnilo. V pondělí budeme pracovat na projektech, délka výuky dle rozvrhu. O úterý rozhodneme zítra během dne. Jelikož jsou obědy odhlášeny, prosím, jídlo na celý den (svačina + oběd) s sebou do školy. Děkujeme za pochopení.

Tesco projekt-podpora

Dobrý den!

Tímto bychom Vás chtěli poprosit o podporu našeho projektu. Jedná se o akci Vy rozhodujete, my pomáháme. Hlasování probíhá do 31. října 2017 přímo v obchodním domě Tesco v Pardubicích. Velice Vám děkujeme!

Kroužek angličtiny

Chcete hrát hry v angličtině, zkusit si konverzaci a dělat něco víc než se stihne v hodinách angličtiny během výuky? Zkuste kroužek angličtiny 6.vyučovací hodinu v úterý. V případě zájmu či dalších dotazů, prosím, pište, volejte na: i.lnenickova@centrum.cz, tel.: 723340780. Děkuji Irča

Středeční sportovní den

Prosíme některé dobrovolníky-účastníky zítřejší sportovní akce, zda by, pokud mají možnost, vzali pálky a míček na ping-pong. Selhal nám „zdroj“. Děkujeme a těšíme se na vás!!! Sportu zdar!