Archiv autora: Irena Lněničková

Škola v přírodě, aneb jak vycvičit svého draka…

Kde: chata Radost v Orlických horách:

https://www.ceskehory.cz/ubytovani/horska-chata-radost-destne-v-orlickych-horach.html

Kdy: 20.5.-24.5. 2019- odjezd v pondělí ráno od školy, návrat odpoledne v pátek

Co s sebou + cena: upřesníme koncem příštího týdne

Na co se těšit? – celý týden bude ve znamení draků, výprav, překonávání vlastních sil, týmové práce, tvoření, luštění záhad, tajných šifer a spousta dalších zajímavých věcí

Lékařské potvrzení platí 2 roky, potvrzení může tedy mít na sobě nejkrajnější datum 24.5. 2017. Pokud máte potvrzení starší, je nutné si dojít pro jiné, bude platit i na letní tábor.

Čtvrteční jarmark

Dovolujeme si Vás pozvat tento čtvrtek 21.12. od 15.30 na vánoční jarmark konaný ve školní jídelně. Přijďte se podívat na náš vánoční stánek s výrobky dětí. Výtěžek z prodeje půjde na volnočasové aktivity dětí. Těšíme se na Vás.

Expedice Změna!!!

Velice se omlouváme, expedice na zítra, pondělí 30.10., zrušena z důvodů nepříznivého počasí a bezpečnosti.  Počasí se nám větrem pěkně změnilo. V pondělí budeme pracovat na projektech, délka výuky dle rozvrhu. O úterý rozhodneme zítra během dne. Jelikož jsou obědy odhlášeny, prosím, jídlo na celý den (svačina + oběd) s sebou do školy. Děkujeme za pochopení.

Tesco projekt-podpora

Dobrý den!

Tímto bychom Vás chtěli poprosit o podporu našeho projektu. Jedná se o akci Vy rozhodujete, my pomáháme. Hlasování probíhá do 31. října 2017 přímo v obchodním domě Tesco v Pardubicích. Velice Vám děkujeme!

Kroužek angličtiny

Chcete hrát hry v angličtině, zkusit si konverzaci a dělat něco víc než se stihne v hodinách angličtiny během výuky? Zkuste kroužek angličtiny 6.vyučovací hodinu v úterý. V případě zájmu či dalších dotazů, prosím, pište, volejte na: i.lnenickova@centrum.cz, tel.: 723340780. Děkuji Irča