Archiv autora: Lucie Mrázková

Bruslení pro třídy Lucky a Radky

Vážení rodiče,

lekce bruslení pro prvňáčky v úterý 14.1. bude z důvodu zahraniční cesty lektorek zrušena. Lekce bude nahrazena. Povedlo se nám domluvit možnost, jít si v čase zrušené lekce zabruslit jako bruslení pro školy. Tedy bruslit půjdou všechny děti z obou tříd. Sraz je před 8. hodinou u školních šaten. V šatně zůstane aktovka s penálem, diářem a deskami s pracovními sešity.

S sebou v batohu: vstupné 10 Kč (nejlépe přinést už v pondělí), brusle, helmu/cyklohelmu, pevné (ne pletené) rukavice, svačinu, pití, hadřík na otření bruslí. Opět velmi uvítáme rodiče v 8.40 u zadního vchodu zimního stadionu na zavazování bruslí a můžete si s námi i zabruslit:-)

Návštěva Elipsy

Třída s Luckou se ve středu 18.12. vydá na návštěvu do Elipsy. Sraz ve třídě jako obvykle. S sebou: batůžek, svačina, pití, nabitá pardubická karta. Vrátíme se na obvyklou dobu konce výuky.

Lezecká stěna, třída s Luckou

V úterý 17.12. jdou děti na lezeckou stěnu. Sraz je v 7.45 zezadu Sokolovny vedle Ideonu nebo u šaten ve škole v 7.10. S sebou: sportovní oblečení, kdo má lezecí boty, svačina, pití, nabitá pardubická karta nebo jízdenka. Vstup 80 Kč je třeba přinést nejlépe v pondělí 16.12. do školy. S sebou také penál a 1 pracovní sešit a diář.

Ferda mravenec je tu!

Děti z 1., 2., 3., 4. a 5. třídy jdou v pondělí 9.12. do divadla. Vstupné se zaplatí z třídního fondu. Sraz je před Domem hudby v 8.00 hodin, pak se přesuneme do divadla. Ranní družina odchod 7.10 od šaten, tyto děti potřebují pardubickou kartu nebo jízdenku. S sebou: menší batůžek, svačina, penál, 1 pracovní sešit, diář.

Lezecká stěna pro první trojročí

V úterý 26.11. jdou děti ze tříd Radky a Lucky na lezeckou stěnu. Sraz je v 7.45 zezadu Sokolovny vedle Ideonu nebo u šaten ve škole v 7.10. S sebou: sportovní oblečení, kdo má lezecí boty, svačina, pití, nabitá pard. karta nebo jízdenka. Vstup 80 Kč jsme už vybrali. S sebou také penál a 1 pracovní sešit.

Lezení pro třídy prvního trojročí

V úterý 5.11. jdou děti ze tříd Radky a Lucky na lezeckou stěnu. Sraz je v 7.45 zezadu Sokolovny vedle Ideonu nebo u šaten ve škole v 7.15. S sebou: sportovní oblečení, kdo má lezecí boty, svačina, pití, nabitá pard. karta. Vstup 80 Kč bude uhrazen z fondu. S sebou také penál a 1 pracovní sešit, druháci AJ.

Koncert pro 1.C, 2.C a 3.C

Ve středu 25.9. se děti zúčastní koncertu Michaely Novozámské v KD Hronovická. Sraz je 7.40 u šaten. Přijďte včas! Pro koho je výhodnější přijít přímo k Hronovické, sraz v 8.20 u vchodu. Dejte, prosím, vědět přes SMS nebo mail, kdo přijde až na místo. S sebou: učení zůstane v šatně, svačina do zvláštního batůžku. Pouze prvňáčci potřebují nabitou pardubickou kartu, pojedou busem.

Třída Radky, Lucky a Káti

Seznamovací výlet 16.9.- 18.9. 2019

Vážení a milí
rodiče,

do 5.9.2019 prosíme o zaplacení 1500Kč na Seznamovací výlet ve Svratouchu. Částku je nutno zaplatit na účet školy: č. účtu: 9700427524/0600 s variabilním symbolem, který si pro své dítě najdete v tabulce v sekci pro registrované.