Archiv autora: Lucie Mrázková

Třída s Luckou jede na Stéblovou

Ve čtvrtek 27.6.2019 pojedeme na malý výlet do Stéblové. Sraz na nádraží v 7:40 nejpozději, příjezd do školy 11:45. Děti z ranní družiny budou vyzvednuty do 7.15. S sebou: batůžek, pití, svačinu (oběd je ve škole), nabitá pardubická karta a max 20 Kč, plavky, ručník na utření a ručník či deku pod sebe, popř. deskovou hru. Děti si budou samostatně kupovat ráno zpáteční jízdenku, proto je třeba přijít včas.

Dětský den u vojáků na letišti 31.5.

Děti, které jdou v pátek 31.5. na dětský den na letiště, mají sraz v 7.30 před velkou bránou školy. Děti z ranní družiny budou vyzvednuty. Pokud se předem nahlásí, děti mohou čekat v 8.10 na zastávce MHD Letiště ve směru do centra. Návrat bude na 12.40 ke škole, tedy prvňáčci o hodinu později než obvykle. Případně děti na lístečku přinesou souhlas k odchodu samostatně z letiště. S sebou: nabitá pardubická karta, svačina, pití, sportovní oblečení, pokrývka hlavy, dobrá nálada.

Balíme na ŠVP

Připomínáme, že potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti a očkovací průkaz mohou děti nosit už během tohoto týdne. Potvrzení o bezinfekčnosti a průkaz pojišťovny vybíráme až u autobusu.

Aktualizace: Plavání třída s Luckou a prvňáčci od Marcely

Začínáme plavat ve čtvrtek 14.2. 2019. Vše o plavání viz zpráva níže.

POZOR PLATBY:

1.C platí převodem 1100 Kč

2.C platí hotově učitelce 350 Kč

3.C platí hotově učitelce 350 Kč

Plavání pro druhé a třetí ročníky jsou dotované z Magistrátu.

Prvňáčci i druháčci budou během plavání končit o jednu vyučovací hodinu později, tedy ve 12.40.

Bruslení pro celou 1.C a 2.C z Lucky třídy

Vážení rodiče,

připomínáme, že v úterý 8.1. jdeme bruslit. Ráno příchod do školy beze změny. S sebou: v pevném batohu brusle, pevnější rukavice, hodí se lyžařská nebo cyklo helma, hadřík na brusle, svačina, pití. Školní batoh s penálem a deskami s pracovními sešity zůstane v šatně. Výzva: prosíme o pomoc rodiče, kteří se mohou  zapojit do zavazování bruslí. Budeme v šatně zimního stadionu vchod zezadu od 9.20 hodin. Předem děkujeme.

Vši, pozor opět vši!

Upozornění pro všechny rodiče: prohlédněte pečlivě dětem hlavy, máme tu další invazi vší. Hodí se sáhnout i po preventivních opatřeních. Všem poklidný advent přeje Monte team.

Divadlo pro 1.C, 2.C a 3.C

V pondělí se všechny děti 1., 2. a 3. ročníku vydají do VČD na představení S čerty nejsou žerty. Sraz je 7.40 u šaten, prosíme o dochvilnost. Pokud lépe zvládnete 8.20 u divadla, ozvěte se, prosím, přes mail nebo SMS. Svačina a pití v malém batůžku sebou. Školní aktovku si necháme v šatně. Vstupné 80 Kč bude hrazeno z třídního fondu.