Archiv autora: Monika Dušková

Bruslení – třída Moniky

Milí rodičové,

ve středu 8.1. jdeme bruslit na stadión. Sejdeme se v 8h u vstupu ze zadu zimního stadionu (od parkoviště) nebo v 7,35h u šaten naší školy, odkud by děti jely s Markétou trolejbusem ke stadionu (kartu MHD nebo jízdenku s sebou). Návrat kolem 10h do školy.

S sebou na bruslení: brusle, helmu/cyklohelmu, pevné (ne pletené) rukavice, svačinu, pití, hadřík na otření bruslí. Opět velmi uvítáme rodiče na zavazování bruslí a můžete si s námi i zabruslit:-)

Zpívání při rozsvícení vánočního stromečku

Milí rodičové, tento pátek 29.11. (třída Moniky a třeťáčci od Lucky) se účastníme programu při rozsvícení vánočního stromečku v Polabinách 2. Za doprovodu kytar a fléten zazpíváme dvě vánoční koledy a zarecitujeme jednu adventní básničku složenou přímo pro tuto příležitost:)

Sešli bychom se v 16.45h na náměstíčku Polabiny 2 před bistrem, kde nás čeká malé občerstvení od jedné naší maminky. Tímto jí moc děkujeme:) Prosíme, ať si děti vezmou s sebou čelovky.

Harmonogram: Předpokládáme, že vystoupení každého souboru bude maximálně 10 minut. Časy jsou pouze orientační 😊

17.00 Fanfáry a přivítání

17.05 Zaviband

17.15 Alfa Radost

17.25 ZŠ Polabiny 1  (6.roč)

17.35 Montessori

17.45 ZŠ Polabiny 3

Předem děkujeme za podporu a těšíme se:)

Praha – třída Moniky

Milí rodičové,

ve středu 18.9. se pojedeme podívat na naši matičku stověžatou:) Sraz budeme mít na vlakovém nádraží v 7.30 h. Zpět bychom měli dorazit v 16.21 h. S sebou velkou svačinu, pití, 100 Kč ( děti si z toho zaplatí vlak, popřípadě jízdenku na MHD). Případné další nutné náklady bychom zaplatili z třídního fondu. Kapesné dle uvážení, ne však, prosím, více než 200 Kč. Všem dětem byly hromadně odhlášeny obědy na středu.

Těšíme se:))

Monika, Marky a Rostislav Dolníček (náš kulturní průvodce Prahou:))

Třída Moniky jde na Cihelnu

Milí rodičové, ve čtvrtek 27.6. jdeme s dětmi na koupaliště Cihelna. Odcházet budeme ze školy v 8.20, návrat v 11.45 na oběd. S sebou plavky , ručník, krém na opalování, čepici na hlavu, svačinu, pití. Těšíme se, že si užijeme konec školního roku:) vstup i tobogány zdarma:))

Monika

Dopravní hřiště – 4.C

V pondělí 1.4. jdeme se 4.C v rámci dopravní výchovy na dopravní hřiště. S sebou cyklistickou helmu, sportovní oblečení, kartu MHD nebo 2 jízdenky, svačinu, pití, možné je i kapesné do 30 kč. Sraz před šatnami v 8h. Do školy se vracíme kolem 11.30h.

Bruslení – třída Moniky a třeťáčci od Lucky

Milí rodičové,

v pátek 11.1. a 18.1. jdeme opět bruslit na stadión. Ráno budeme 1 hodinu ve třídě, pak odchod na zimák. Návrat 11.45h do školy. S sebou: brusle, helmu/cyklohelmu, pevné (ne pletené) rukavice, svačinu, pití, hadřík na otření bruslí. Opět velmi uvítáme rodiče na zavazování bruslí v 9.40 v šatně zimáku. Můžete si s námi i zabruslit:-)

Výlet Seč – třída Moniky

Milí rodičové,

v pátek 7.12. jedeme na Seč objednaným autobusem z točny dvojky. Sraz v 8 h u šaten. S sebou: svačinu, pití, oblečení dle počasí. Bohužel dle předpovědi bude asi pršet, proto nejlépe holínky nebo alespoň dvoje ponožky (vzkazuje Márdi:)). Vracíme se před 13h, takže stíháme oběd ve škole.

Už teď se těšíme na výsledek:)

Bruslení – třída Moniky a třeťáčci od Lucky

Milí rodičové,

ve čtvrtek 6.12. a 13.12. jdeme bruslit na stadión. Ráno budeme 1 hodinu ve třídě, pak odchod na zimák. Návrat do 11.45h do školy. S sebou: brusle, helmu/cyklohelmu, pevné (ne pletené) rukavice, svačinu, pití, hadřík na otření bruslí. Velmi uvítáme rodiče na zavazování bruslí v 9.40 v šatně zimáku. Děkujeme:-)

Zpívání při rozsvícení vánočního stromečku

Milí rodičové, tento pátek 30.11. bychom se účastnili programu při rozsvícení vánočního stromečku v Polabinách 2. Společně s Márdym z kapely Vypsaná fixa bychom si zazpívali několik vánočních koled a jednu zcela novou koledu složenou právě pro tuto příležitost. Účast je dobrovolná, ale samozřejmě budeme rádi, pokud se dětí sejde co nejvíce:)

Sešli bychom se v 16.30h na náměstíčku Polabiny 2 před restaurací Na Palubě. Program začíná v 17h a my bychom měli vystupovat hned po úvodním slovu starosty. Naše vystoupení bude trvat cca 10 minut.

Předem děkujeme za podporu a těšíme se:)

Lezení – třída Moniky

V pátek 23.11. 2018 jdeme opět na lezeckou stěnu:) Vše stejné jako minule. Sraz v 7:50 h před Sokolovnou vedle Ideonu (vchod zezadu). S sebou svačinu, pití, nabitou pardubickou kartu nebo jízdenku, věci na převlečení do tělocvičny, kdo chce boty do tělocvičny. S dětmi z ranní družiny a dětmi, které budou vyrážet od školy, odcházíme na autobus v 7.20h od hlavní brány školy. Na lezení vybíráme 80 Kč.

Poté jdeme opět navštívit Márdyho zkušebnu a trénovat koledy na vystoupení pří rozsvícení vánočního stromečku na náměstí v Polabinách 2 (akce proběhne v pátek 30.11. 2018 , začátek v 17h)

Těšíme se:)