Archiv autora: Karolína Skácelová

INFORMACE K ČIPŮM ŠD

OD 8.2. 2021 BUDE V PROVOZU ČIPOVÝ SYSTÉM.

  1. Na ranní družinu budou děti chodit přes pardubickou kartu (šatny z venkovní strany budou zavřené).
  2. V době, kdy družina bude v areálu školy, je třeba si načíst čip na čtečce, a pak si dítě vyzvednout.
  3. Pokud budete vědět, že syna/dceru vyzvednete do 13:30, je potřeba napsat zprávu do diáře, aby si dítě vzalo aktovku. Šatny budou zamčeny a nebude možné se dovnitř dostat.
  4. Dítě je možné vyzvednout do 13:30 a pak od 15:00 hodin. V době činností ŠD je systém zablokován a dveře zamčené. Není možné děti pouštět, ani na samostatné odchody, pouze ve výjimečných případech (např. lékař).

Odpolední zájmová činnost dne 26.6.2020

Prosíme o vyplnění, zda máte zájem o odpolední zájmovou činnost (a do kolika hodin) v den vysvědčení 26.6.2020. Informaci nám zašlete ideálně do konce týdne. Týká se všech žáků přihlášených od 25.5. do odpolední zájmové činnosti. Zvažte, zda budete mít zájem o oběd (bagetu), který se bude rozdávat po vysvědčení ve třídách. Odhlášení by mělo být možné.

22.4. Den Země

Ahoj kamarádi! Jak se máte? Děti, už jste se někdy zamýšlely nad tím, jak se má naše planeta? A taky co můžeme udělat, aby se naše planeta měla lépe? Já rozhodně ano! A tak jsme si doma sepsali takové domácí desatero ekologie. A taky jsem pro Vás napsala knížku o jedné rodině, která se nad ekologií, také trochu zamýšlí. Myslela jsem si, že Vám ji sem dám, stejně jako všechny dopisy, ale pak mě napadlo, že toho máte ze školy docela dost a že taky chcete běhat venku. A tak ji pošlu jen tomu, kdo mi napíše, že by ji chtěl číst. Mějte se hezky a myslete na zdraví CELÉ ZEMĚ.